(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Віза моряка С1/D

 Туристична віза в США Віза нареченої/дружини в СШАГостьова віза в США Бізнес віза

Віза моряка в США С1 / D

У Вас є трудовий контракт з круїзною компанією і Ви плануєте відправлятися в рейс, де буде потрібно американська віза, в такому випадку Вам потрібна Віза моряка в США С1 / D.

Але чому не туристична віза в США? Туристична віза В2 в Америку, також як і бізнес віза В1 в Америку, не дає Вам право легально працювати на території США. Маючи візу В1 / В2, Ви можете вирушати в круїз тільки в якості пасажира.


Список документів для візи моряка в США

Як і по іншим типам Американських віз, на підставі візи моряка в США Ви не знайдете списку документів на офіційному сайті Посольства США. Але в ході співбесіди візовий офіцер може у Вас запитати  трудовий контракт, маршрут круїзу, лист від роботодавця із зазначенням даних про круїз, довідку з банку про наявність коштів на Вашому рахунку.


Терміни оформлення візи моряка в США

Отримавши від Вас необхідні документи, Вам можуть не повідомити рішення по візі відразу на співбесіді, як це зазвичай буває по туристичним, гостьовим і бізнес візам. Візовий офіцер може взяти 3 робочих дні на перевірку круїзної компанії, від якої Ви вирушаєте в рейс, зв’язатися з компанією, перевірити банківський рахунок. Після чого на Вашу електронну адресу прийде сповіщення про те, що документи готові до видачі. І тільки при отриманні документів Ви дізнаєтеся яке рішення по візі.


Вартість американської візи моряка

Вартість консульського збору за візу становить 160 доларів, в разі відмови сума не повертається. З вартістю наших послуг Ви можете ознайомитись на сторінці Послуги і ціни.


Термін дії візи моряка в США

Віза моряка в США С1 / D відкривається під дати конракта або під дати круїзу. Але ми пропонуємо Вам скористатися порадою: при оплаті консульського збору 160 доларів Ви можете отримати і туристичну візу і візу моряка одночасно. Якщо у Вас українське громадянство, то разом з візою моряка до вашої візи буде туристична віза в США на 10 років.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of