(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Віза дружини, нареченої

 Гостьова віза в СШАТуристична віза в СШАБізнес віза в США Віза моряка в США

Список документів для візи дружини / нареченої в США

Для початку, Вашому партнерові, перебуваючи в США, потрібно заповнити та підписати петицію (Форму I-129F англійською), відправити її  в уповноважений орган – Службу громадянства та імміграції США (USCIS) Dallas Lockbox. Після чого необхідно чекати підтвердження петиції.

Дана форма I-129F не може бути подана за межами США. Якщо петиція підтверджена Службою громадянства та імміграції Америки, далі її відправляють до Національного Візового Центру (NVC) для подальшої обробки. На фінальний етап документи відправляються в Посольство США в Україні. Вам буде надіслано лист від Посольства Америки в Україні із зазначенням дати, на яку Вас чекають на співбесіду.

Після отримання листа від Посольства, Вам необхідно буде заповнити візову онлайн-анкету, пройти медичний огляд і приготувати паспорт, свідоцтво про шлюб з чоловіком і документи, що підтверджують Ваші відносини. У разі подання документів на візу нареченої в США, Вам потрібно буде надати документи, що підтверджують Ваші серйозні наміри укласти шлюб в США.

Зверніть увагу, якщо шлюб укладено не в Америці, це не вплине негативно на рішення по візі. Не має значення в якій країні зареєстровано шлюб. Головне що б Ваш партнер мав американське громадянство, жив і працював у США легально.


Терміни оформлення візи дружини / нареченої в США

Процес розгляду петиції може зайняти від 1 місяця до 2-х років. Все залежить від того, яка у Вас ситуація по документам і від черги на отримання.


Вартість оформлення візи дружини / нареченої в США

Вартість консульського збору за візу 265 доларів. З вартістю  наших послуг з оформлення віз в США Ви можете ознайомитись в розділі Послуги та ціни.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of