(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Туристична віза В1 / В2 в США

 Гостьова віза в США Віза нареченої/дружини в СШАБізнес віза в США Віза моряка в США

Туристична віза В1 / В2 в США відкривається в разі, якщо у Вас запланована туристична поїздка або мета вашого візиту відвідування друзів чи родичів, медичний огляд, тощо.  При позитивному рішенні по візі, вона буде відкрита  на 10 років з мульти в’їздом.


Туристична віза В1 / В2 в США, які вимоги?

Як і в будь-якому іншому візовому центрі або Посольстві, візовий офіцер Посольства США хоче бачити максимум доказів Вашого зв’язку з Україною, якщо Ви подаєте документи на туристичну візу в Америку. Так як віза стандартно дається на 10 років, у багатьох заявників на візу є велика спокуса залишитися жити в Сполучених Штатах Америки.

Саме тому позитивне рішення по візі залежить від таких факторів: наявність стабільної роботи, рахунок в банку, сімейні та соціальні зв’язки з Україною, власність, хороша візова історія і так далі.


Які документи потрібно надати, якщо потрібна туристична віза В1 / В2 в США?

На офіційному сайті Посольства США не опубліковано повний список документів, який потрібно надати. Все це з тієї причини, що співбесіду в Посольстві США з Візовим офіцером проходить дуже швидко, воно може тривати 5 -7 хвилин. За цей короткий проміжок часу він Вам задає питання, відповіді на які йому допоможуть прийняти рішення по візі,  перевіряє Вашу візову онлайн-анкету. Тому в ході співбесіди Візовий офіцер не має достатньо часу, щоб перевірити всі Ваші документи.

Але бувають випадки, коли ситуація неоднозначна і Візовий офіцер сумнівається при прийнятті рішення, він може запитати додаткову інформацію: довідку з роботи, виписку з банку, бронювання готелю, маршрут поїздки або запрошення. Саме тому ми готуємо нашим клієнтам повний пакет документів на подачу в будь-якому випадку, розробляємо стратегію подачі, складаємо індивідуальну історію та план подачі.


Який консульський збір за туристичною візою до США? Скільки коштує Американська віза

Консульський збір по туристичній американській візі становить 160 доларів. У разі відмови у видачі візи вартість консульського збору не повертається. Вартість пакету послу Під ключ по оформленню візи в США коштує 200 євро.


Скільки за часом оформляється туристична віза В1 / В2 в США?

Черга на співбесіду може бути від двох до п’яти робочих днів. Рішення по візі Ви дізнаєтеся відразу на співбесіді. Якщо рішення позитивне, то протягом 3х робочих днів віза буде вклеєна у ваш паспорт.

В окремих випадках найближча дата на співбесіду може бути через 1 місяць. За детальною консультацією звертайтеся за допомогою до нашого візового спеціаліста.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

2
Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Саша Каленик
Guest
Саша Каленик

У 17 років як відкрити тур візу б