(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Апеляція по візі

Апеляція по візі в Англію.
  Туристична віза  Студентська віза 6 місяців  Віза нареченої  Віза дружини
  Гостьова віза  Студентська віза 11 місяців  Весільна віза  Транзитна віза
  Студентська віза TIER 4  Студентська TIER 4  Віза EEA family permit  Вартість оформлення

Як обгрунтувати апеляцію по візі до Великобританії

Відмова у видачі візи до Великобританії  буваєне тільки коли щось не в порядку з Вашими документами, а й коли візовий офіцер не помітив будь-яких документів, переплутав і так далі. Все-таки і тут присутній людський фактор. І до цього треба ставитися з розумінням. І що робити у випадку несправедливої відмови? Коли Ви приклали всі необхідні документи і точно впевнені в тому, що вони були, а візовий офіцер пише що їх не було. В цьому випадку Вам потрібна Апеляція по візі після відмови в Англію.


 Оформлення апеляції після відмови по британській візі

Далеко не за всіма типами британських віз надається можливість апелювати рішення візового офіцера. У більшості випадків, якщо людина отримує відмову у видачі туристичної, гостьової або бізнес візи в Англію (всі типи visitor visa), то йому рекомендують подавати документи на візу повторно, так як за даними типами віз не надається можливість апелювати рішення візового офіцера. Навіть якщо в дуже рідкісних випадках рішення по візі можна апелювати, то Вам разом з Листом відмови буде відправлена і апеляційна форма.

По імміграційним типам віз, таким як: віза дружини в Англію, віза нареченої, віза EEA family permit в Англію, передбачається апеляція в разі відмови у видачі візи. Для того, щоб оформити апеляцію, потрібно заповнити апеляційну форму, зібрати пакет документів, які не побачили або яких виявилося недостатньо, і відправити на розгляд в Лондона.


 Вартість апеляції по британській візі

Вартість апеляції залежить від того, чи хочете Ви або Ваш чоловік пройти слухання чи ні.

Апеляція без слухання коштує 60 фунтів стерлінгів, апеляція з проходженням слухання (в разі необхідності додаткового проведення співбесіди з Вами) 80 фунтів стерлінгів.

Якщо Ви оплатили варіант апеляції зі слуханням, то Ваш чоловік зможе його пройти, якщо буде потреба, за двох. Ваша присутність на суді не обов’язково.


 Терміни розгляду аппеляційного позову по візі в Англію

Цей процес триває до 6 місяців, а іноді й довше. Зверніть увагу, апелювати рішення візового офіцера Ви можете протягом 28 днів з моменту отримання відмови у видачі візи.

В окремих випадках дійсно варто апелювати рішення візового офіцера і відстоювати свої права, якщо правда за вами. Ми готові поділитися з вами нашим досвідом та знаннями та допоможемо апеллювати несправедливе рішення візового офіцера. Як мінімум, за весь період нашої роботи, ми апелювали понад 150 відмов по візі дружини в Англію, візі нареченої, візі EEA family permit в Англію. Ми зацікавленні у успішному вирішенні Ваших проблем. 

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of