(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Тест на знання англійської для візи в Англію. Інструкція.

Часто, коли до нас звертається людина з питань міграційних віз, вона стикається з вимогами Home Office на знання англійської мови.

Кому потрібно здавати тест на знання англійської мови? Тим, хто подає документи на такі типи англійських віз:


Який сертифікат і рівень знань необхідний для візи?

Документально підтвердити, що Ви, як заявник на британську візу, володієте англійською мовою на потрібному рівні, можна отримавши сертифікати в рекомендованих Міністерством Великобританії екзаменаційних центрах.

Повний список установ і представництв, де проводяться тести на визначення знань мови для британської візи, можна переглянути на офіційному сайті Консульства або дізнатися у нас.

Вам доведеться скласти іспити з читання та письма, аудіювання (сприйняття на слух) і розмовної мови. Результати повинні підтвердити, що Ви маєте рівень кваліфікації B2, B1, C2 або С1.


Ви також можете підтвердити знання англійської мови, пред’явивши:

Кваліфікацію ESOL рівня 3 або вище. Зверніть увагу, що сертифікати рівня 1, 2, які приймаються в Англії, не дійсні для Уельсу і Північної Ірландії.
Сертифікат ESOL рівня 4, 5 і 6, виданий SQA, який приймається в Швейцарії.
Підкреслимо, що з листопада 2015 року сертифікати ESOL не приймаються для подачі документів на отримання громадянства.


Вам не потрібно підтверджувати рівень володіння англійською мовою, якщо:

 


Не здавати тест на знання англійської мови мають право громадяни наступних країн:

Не потрібно підтверджувати рівень знань англійської мови заявникам, яким більше 65 років і аплікантам з фізичними або психологічними відхиленнями. Для цього необхідно пред’явити підтверджує даний факт довідку від лікаря.

Тести GCSE, сертифікати рівня «А» і будь-яка інша кваліфікація нижче «B1» не буде прийнята для підтвердження знання англійської мови і не може бути включена в пакет документів на візу до Великобританії.


Зміни вимог до сертифікатів на знання англійської мови

Британський департамент віз і імміграції періодично вносить зміни до вимог на перевірку знань англійської мови для українських громадян. Так, останні доповнення були внесені 6 квітня 2015 року. Якщо Ви збираєтеся подавати документи на британську візу, обов’язково проконсультируетесь наших фахівців. У нас Ви можете дізнатися повний список сертифікатів, які приймаються консульством Великобританії і де їх можна отримати.

На даний момент, Міністерство Внутрішніх справ Великобританії визнає дійсними сертифікати, що підтверджують знання англійської мови на необхідному рівні від Cambridge English Language Assessment (тестування IELTS) і результати тестів пройдені в Trinity College London, які мають представництва в 60 країнах по всьому світу. Провайдер IELTS має велику мережу центрів тестування (представництва можна знайти в 140 країнах світу).

Зміни до сертифікатів на знання англійської мови вносяться регулярно, в зв’язку з випадками шахрайства при здачі тестів. Уточнити список схвалених Міністерством Великобританії центрів тестування та прийняті сертифікати у наших представників. Якщо Ви плануєте відкривати візу нареченої, чоловіка / дружини або студентську Tier4, в рамках індивідуальної консультації ми розповімо, як і де можна здати іспит і пройти перевірку на знання англійської мови в Україні.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of