(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Сканування документів у Візовому центрі Великої Британії

Сканування документів на британську візу

Процес подачі документів на британську візу

У Візовому центрі Посольства Великої Британії відбулися зміни в процедурі подачі документів. Якщо раніше готовий пакет документів заявник на візу приносив до Візового центру на подачу разом з паспортом, пакет документів сканували безкоштовно.

То зараз заявник може обрати сам: він буде самостійно сканувати свої документи і завантажувати на розгляд онлайн без додаткової оплати. Або ж принесе документи до Візового центру в друкованому вигляді, але при цьому потрібно буде сплатити 850 грн/1 люд. за послуги Візового центру по скануванню і завантаженню документів на розгляд.

Як записатися на подачу документів в британський Візовий центр безкоштовно?

Після того як консульський збір за візу сплачений (це робиться онлайн з банківської карти), наступний крок – це запис на подачу документів в Британський Візовий центр в Києві (він єдиний в Україні).

Існують дві черги: assisted service і self service. Під час запису на подачу через послугу assisted service, Ви автоматично даєте згоду на оплату 850 грн /1 люд., яку потрібно буде внести онлайн.

Якщо ж Ви обрали місце в черзі self service, платити за подачу документів до Візового центру не потрібно. Але при цьому Вам потрібно буде відсканувати всі свої документи і разом з перекладами завантажити їх на розгляд онлайн. При цьому в Візовий центр Ви берете з собою тільки підтвердження запису на подачу і свій закордонний паспорт.

Якщо Ви стали нашим щасливим клієнтом, ми надаємо послуги сканування і завантаження документів на розгляд безкоштовно. Ця послуга входить у вартість пакета Під ключ 125 євро.

Зверніть увагу на те, що приблизно з вересня 2019 спостерігаються труднощі в роботі з сайтом Британського візового центру в Україні. Багато заявників після оплати консульського збору не можуть перейти на сайт візового центру і записатися на подачу. Запис на подачу можливий тільки через візовий центр, але завантажити документи онлайн Ви не зможете. Вам доведеться добровільно-примусово сплатити 850 грн за подачу документів у Візовому центрі.

Ми надаємо допомогу по запису на подачу і завантаженню документів. Вартість запису на подачу онлайн 150 грн /1 люд., вартість завантаження готових документів онлайн 150 грн /1 люд.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of