(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Як перевірити готовність візи до Великобританії

Часто ми в поспіхах збираємо пакет документів на ту чи іншу візу, все перевіряємо, переживаємо, і ось ми подали документи до візового центру і все, здавалося б, добре. Ми приїжджаємо додому і вже через кілька днів згадуємо: а як же дізнатись чи є рішення по візі чи ні? Коли я можу отримати свій паспорт? Чому до сих пір немає ніяких новин, а закордонний паспорт потрібен зараз ?!

>При подачі документів на візу працівник візового центру запропонує Вам оплатити послугу смс повідомлення про статус паспорта / візи, але іноді він може забути про цю послугу або сервіс смс повідомлень може тимчасово не працювати, або Ви може не захотіти платити додатково 35 грн за таку послугу.

На офіційному сайті кожного візового центру є послуга перевірки статусу візи і Ваших документів онлайн.


Як дізнатися статус візи до Великобританії онлайн?

Після заповнення анкети потрібно додатково реєструватися на сайті візового центру, і вже в своєму створеному профілі відстежувати статус документів і статус візи до Великобританії онлайн. Додатково на електронну пошту, під якою був зареєстрований профіль на сайті візового центру Великобританії, приходить повідомлення спочатку про те, що документи подані до візового центру, потім відправлені в консульський відділ, наступний етап – документи взяті до розгляду. Завершальні етапи: рішення по візі прийнято. Після отримання даного повідомлення паспорт на видачу доступний через 1 день. І останнє повідомлення – паспорт готовий до видачі. Зверніть увагу, дана система працює, але іноді некоректно. Тобто повідомлення можуть приходити помилково.

Тому можна додатково замовити послугу смс повідомлення, або кур’єрську доставку паспорта. Вартість кур’єрської доставки паспорта у візовому центрі 52 євро, що за нинішнім курсом становить 1450 грн і не факт, що так буде швидше, тому що документи з Консульського відділу, який знаходиться у Варшаві, в будь-якому випадку приходить до візового центру Великобританії в Києві, а потім відправляються кур’єром на Вашу адресу. Іноді це займає до 7 днів.

Наші візові менеджери знаходяться в візовому центрі кожен день і відразу ж можуть отримати Ваші документи за дорученням, перевірити відповідність даних прямо у візовому центрі і терміново доставити Вам документи вже на наступний день. Вартість такої послуги 350 грн / 1 людина.

Будьте уважні! Візовий центр Великобританії в Києві пропонує також послугу заповнення візової онлайн-анкети прямо у візовому центрі, але Ви повинні пам’ятати про те, що існує черга на подачу! Найчастіше від 2 до 5 робочих днів. Тому заповнювати анкету і записуватися на подачу потрібно заздалегідь, особливо якщо Ви живете не в Києві і їдете спеціально на подачу. Детальні питання можна поставити по телефону 7 днів на тиждень.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of