(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Віза в США для українців: як отримати в 2018 році?

У Сполучених Штатах живе багато українців. І ще більша кількість громадян України хотіли б там побувати. У когось в США родичі і друзі, хтось хоче заробити там трохи грошей для того, щоб краще жити, хтось мріє вчитися в цій країні, а інші просто хочуть познайомитися з американською культурою. Знаходяться й ті, хто сміливо мріє про те, щоб приїхати туди і залишитися назавжди. Як би не було, всім цим людям потрібна віза для того, щоб потрапити в США.


Які особливості отримання візи в США?


Які особливості співбесіди по візі в США?

Проводиться співбесіда для того, щоб офіцер переконався в тому, що заявник не планує залишатися в США надовго (якщо неімміграційна віза).

Тут даємо кілька рекомендацій, пов’язаних з співбесідою:

Говорячи про вартість американської візи, варто відразу зазначити, що обходиться вона недешево. Один тільки консульський збір складає 160 доларів (неімміграційні візи). Віза нареченого / нареченої обійдеться заявникові в 260 доларів. Важливо знати і те, що в разі відмови в отриманні дозволу на в’їзд ці гроші не повертаються.


Що потрібно знати заявнику на американську візу В1 / В2 і інші категорії візи в США?

Увагу слід звернути ще на один цікавий момент. На отриманні візи в посольстві справа не закінчується. Важливим етапом є проходження митного контролю. Бувають випадки, коли віза є, а на митниці анулювали візу.

Щоб цього уникнути, важливо мати при собі квитки у зворотний бік і приїжджати саме в той штат, для поїздки в який була видана віза. Допомогти в цій ситуації може і таке місто, як Нью-Йорк – в місцевих аеропортах так багато людей, що митники перевіряють всіх без особливої ​​ретельності.

Крім того, увагу потрібно звернути і на дотримання візового режиму. Незважаючи на те, що в’їзд був поставлений на півроку, дуже важливо виїхати саме в той час, яке було зазначено в анкеті. В іншому випадку можуть виникнути великі проблеми при повторній поїздці в Америку.

Якщо ж Ви отримали відмову по візі США, то ми допоможемо вирішити цю проблему ? Запитайте у нашого менеджера як отримати візу після відмови для українців у 2017 році.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of