(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Обираємо тип візи правильно: гостьова або туристична віза в Англію?

Обираємо тип візи правильно: гостьова чи туристична віза в Англію?

Перед тим, як почати збір документів, дуже важливо визначитися з тим, який тип візи в Англію вам необхідний. Саме від цього залежить дуже багато, тому слід чітко уявляти, як ви бачите власну подорож.

Також слід зазначити і те, що підібравши той чи інший тип візи, то виправити це забороняється. Звідси буде єдиний вихід – повторно збирати всі документи і звертатися за новою візою, оплачуючи консульський збір і проходячи заново всю процедуру.

Найчастіше важко визначиться між туристичною та гостьовою візою. Якщо трапилося так, що ви збираєтеся в Англію на канікули і можливо хочете зустрінеться зі своїми друзями / родичами, які перебувають там ЛЕГАЛЬНО – то подача на гостьову візу завжди плюс.

Особливо важливо вибрати правильний тип візи, якщо ви їдете до boyfrеnd (з яким можливо будуватимете спільне життя). Важливо пам’ятати, що якщо ви замовчуєту факт того, що у вас хтось є в Британії, а потім це спливе при наступній подачі на візу – то можуть бути проблеми. Особливо, якщо будете подаватися на весільну візу або візу дружини, а раніше їздили до свого хлопця по туристичній візі.


Коли потрібно вибрати туристичний тип візи?

Якщо основна мета Вашого візиту відвідування музеїв, екскурсій, пам’яток, виставок, галерей, різних шоу та концертів, спортивних заходів у Великобританії, а також шопінг, прогулянки по місту, то Вам потрібна туристична віза в Англію.


Які документи потрібні для оформлення туристичної візи в Англію:

Зверніть увагу, фотографія для анкети на британську візу вже не потрібно. Вас сфотографують прямо на подачі документів у Візовому центрі Англії.

Вищеперелічений список документів не є остаточним і може варіюватися в залежності від вашої індивідуальної ситуації.


Когда нужно выбирать гостевой тип визы?

Если основной целью Вашей поездки в Великобританию является посещение родственников, друзей, знакомых, boyfriend/girlfriend, то Вам нужна гостевая виза в Англию, или как её называют в народе виза в Англию по приглашению, семейная виза в Великобританию,  гостевая виза в Англию для украинцев.


Які документи потрібні для оформлення гостьової візи до Великобританії?

Щоб правильно вибрати тип візи в кожної індивідуальної ситуації радимо звертатись до фахівців, щоб не псувати особисту візову історію. Відмова у візі може вплинути на отримання візи не тільки британської, а й візі в США, Канаду, Австралію і т. Д. Але якщо ви отримали відмову, при самостійному зверненні, то ми зможемо допомогти. Звертайтеся по талефонам 🙂

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of