(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Міграційна політика США в 2018 році: як українцю отримати візу?

Всім відомо, що політика нинішнього президента Дональда Трампа спрямована на те, щоб скоротити і зменшити кількість мігрантів в США. Ще до того, як офіційно увійти в Білий дім на правах господаря, 45-й президент США Дональд Трамп був чітким і однозначним у заявах щодо перспектив імміграційної політики в разі своєї перемоги.


Як змінилися правила подачі на візу в США для українців в 2018 році?

Перше, що змінилося, так це повторна подача на туристичну і бізнес візу в США. Це означає, що якщо раніше при повторному відкритті візи для туристів і бізнесменів за програмою Visa Interview Waiver Program можна було не проходити співбесіду, то тепер особиста присутність необхідна в будь-якому випадку. При цьому кількість відмов з видачі американських віз українцям зросла за останній рік приблизно на 40% (дані посольства США).

Зараз політика Трампа не сильно шкодить українцям в отриманні віз. Але це не означає, що проведена політика проти мусульманських країн в майбутньому не повториться в Україні. Якщо ви тільки думаєте робити візу в Штати, то покваптеся. А раптом, процедура може зміниться.

Вимоги залишаються такі ж як і раніше.


Що потрібно знати заявнику на американську візу в США для українців в 2018 році?

Відомо, що в травні уряд США прийняло рішення внести нові питання в анкету DS-160. На розробку нових питань в анкеті виділено 6 місяців. По закінченню цього терміну будуть вводиться додатково нові питання до анкети на отримання візи в США. На їх розробку виділено 3 роки.

На випадок, якщо ви до того часу будете подаватися на візу в США ми підготували приблизну тематику таких питань. Щоб отримати візу в штати, крім основних вимог, ви будете надавати консульству наступну інформацію:

Нові поля в анкеті будуть нести добровільний характер. Але в разі незаповнення, це може ускладнити процес отримання візи. В такому випадку є такі варіанти розвитку подій:

Якщо ж Ви отримали відмову по візі США, то ми допоможемо вирішити цю проблему ? Запитайте у нашого менеджера як отримати візу після відмови для українців у 2017 році ?

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of