(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Кращі кулінарні школи Британії

Хочете стати дипломованим кухарем, розвиватися в сфері вишуканої кулінарії і взагалі, робити те що любите? Тоді вам обов’язково потрібно пройти курси в кулінарній школі.

Ми рекомендуємо вам звернути увагу на Великобританію, так як тут величезний вибір кулінарних курсів / шкіл, і деякі школи входять в топ 5 кращих кулінарних шкіл / курсів у всьому світі. У даній статті ми підібрали найпопулярніші кулінарні школи в різних напрямках та на різний бюджет майбутнього учня. 


1. Leiths School of Food & Wine

Ця кулінарна школа заснована в 1975 році ресторатором і письменником Прю Лейтом. Школа є провідною академією і, ймовірно, однією з кращих шкіл в Лондоні. У цій школі була герцогиня Кембриджська на 2-тижневих курсів Ентузіастів. Вони пропонують професійні курси від 1 до 3 місяців або курси для домашніх кухарів-аматорів.

Вам підійде ця школа, якщо ви хочете зайнятися кулінарною кар’єрою: будь то бажання стати шеф-кухарем, побудувати бізнес в сфері громадського харчування або стати приватним шеф-кухарем. Всі учні в майбутньому можуть влаштуватися в кращі ресторани, які відзначені зіркою Мішлен.

Сайт кулінарної школи Leiths School of Food & Wine


2. Le Cordon Bleu

Le Cordon Bleu – головна, найстаріша та найважливіша кулінарна школа в світі. Це місце, де кухня перетворена в системну академічну галузь і де є те, що називається мистецтвом викладання. І воно дещо відрізняється від звичайних кулінарних технікумів.

Трошки історії ? В Le Cordon Bleu вчать не просто готувати, а перш за все навчають розумінню гастрономії, яке було закладено Огюстом Еськофье в кінці XIX століття і яке зробило репутацію французької кухні в XX столітті. На цій філософії заснована ресторанна техніка в усьому світі.

Головні філії школи – в Парижі і Лондоні, паризькій школі більше 100 років, лондонській – близько 80. У школі кращі викладачі, причому лондонська і паризька філії – це єдиний пул кухарів.

Навчання в Le Cordon Bleu – це три курси, кожен з яких триває близько чотирьох місяців (разом з іспитами і т. д.). Можна вибрати одне з двох відділень – кулінарне або кондитерське. Протягом курсу проходять теоретичні, тематичні та практичні заняття.

Головне, що дає Le Cordon Bleu – це не вміння готувати і не знання про їжу. Вони у кожного з нас протягом життя так чи інакше збираються. Але, як і будь-яке гарне навчання, Le Cordon Bleu дає можливість систематизувати те, що ти знав або про що здогадувався.

Сайт кулінарної школи Le Cordon Bleu


3.Chef Academy of London

У цій школі всі курси проводяться на професійному рівні, і всі студенти тренуються в ресторані з тренером-кухарем. Студенти відчувають все в роботі живої професійної кухні, від вибору свіжої продукції до балансування витрат на харчування. Академія шеф-кухарів стверджує, що є єдиною школою, яка пропонує такий вид навчання і гарантує 100% рівень зайнятості після завершення їх професійних курсів.

Пропонуються наступні курси: Управління гостинністю і просунутий курс по харчовій науці, курс професійного шеф-кухаря, курс професійного шеф-кухаря, курс шеф-кухаря Зірки Мішлен, курс професійної італійської кухні, професійна кондитерська і кондитерська програма, професійна базова кондитерська і кондитерська з розширеним рівнем.

Сайт школи Chef Academy of London


4. Waitrose Cookery School

“Неформальне, інформативне і багате на веселощі” – це те, як Вайтросс описує свої курси кулінарії.

У школі Waitrose Cookery School пропонується вибір з денних і вечірніх курсів. Під час денних курсів студенти проводять ранкове приготування рецептів, а потім їдять на обід те, що вони робили вранці. Днем проводяться демонстрації, що дозволяють учням брати участь у практичних заняттях. Подарункові сертифікати доступні для друзів і родичів, а школа також недавно відкрила свою школу в Солсбері в Уілтшир.

Девіз школи Waitrose Cookery School: «Від скромного хліба до вишуканої кухні ми думаємо, що приготування їжі повинно бути радістю. Йдеться про те, щоб засукати рукава, застрягти, а потім насолоджуватися плодами вашої праці ».

Сайт школи Waitrose Cookery School

Для того, щоб почати навчання в кулінарних школах Великобританії Вам необхідна студентська віза в Англію на 6 або 11 місяців, або Tier 4 (якщо термін навчання більше 11 місяців). Ми займаємося зазначеними категоріями віз і готові надати знижку в 15%, якщо Ви їдете на курси в одну з цих кулінарних шкіл.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of