(063) 595 85 01                          info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
(063) 595 85 01 info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Лінійна 17, офіс 301 (м. Олімпійська)
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:        Вихідний
Нд.:         Вихідний
Пн–Пт: 10:00 - 18:00
Сб.:Вихідний
Нд.:Вихідний
  • Рус
  • Укр
  • Eng

Чому затримують рішення по візі дружини в Англію і EEA family permit

Багато хто зараз звертається до нас з питаннями щодо термінів розгляду візи дружини / чоловіка до Англії і по візі EEA family permit.

Справа в тому, що посольство затримує розгляд цих двох категорій імміграційних віз. Тому, багато хто панікує і переживає, так як з моменту подачі на дану категорію візи вже настав час до логічного завершення цього процесу. Але тут приходить вам лист від посольства Великобританії по вашій візі з попередженням, що візовий відділ затримує рішення.

Автоматично цей лист розсилається тим, хто ще не отримав паспорт з довгоочікуваною візою. І тут не варто панікувати, що ви щось не доклали з документів або щось зробили неправильно.

В такому випадку приходить зовсім інший лист з проханням дослати або уточнити. Важливо сказати, що якщо ви зверталися за допомогою до професіоналів, то точно не варто переживати, тому що зазвичай вони мають справу кожен день з такими категоріями візи як віза дружини / чоловіка або EEA FP. У такому випадку, вони зазвичай в курсі всіх змін і нюансів даних віз.

Зараз усім затримують рішення по цим категоріям віз. А чому?

Посольство пояснює це тим, що зараз у них велика завантаженість і тому рішення по візі буде затримуватися.

Посольство просить почекати і ні писати, ні дзвонити їм, у них тимчасові труднощі через велику кількість заявок. Всі отримають відповідь незабаром.

Але що робити, якщо у візі дружини / чоловіка було відмовлено через неправильність документів або анкети? У разі візи дружини буде прикро, тому що консульський збір досить дорогий. Але тут можна викрутитися. Відмова може перетвориться в позитивну відповідь, якщо подати на апеляцію грамотно. Ми вже займалися подібним, і мали успіх мінімум 10 разів за наш досвід у візововій справі. Багато заявників за такими типами віз звертаються відразу до фахівців, і, як правило, не мають таких проблем.

Якщо у вас є проблеми з візою дружини або візою EEA FP і ви хочете розібратися в цьому, то звертайтесь до наших спеціалістів за номером 063 59 58 501, 097 221 99 69

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of