063 595 85 01             097 221 99 69             044 223 25 50             info@prosto-visa.in.ua
Київ, вул. Саксаганського 77, офіс 207 (м. Палац Спорту)
Пн–Пт: 10:00 - 19:00
Сб.:        10:00 - 15:00
Нд.:         Вихідний

Віза дружини в Англію

Як відкрити Візу дружини до Великобританії

Якщо Ви уклали шлюб і Ваш обранець (чоловік або дружина) є громадянином Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і постійно проживає у Великобританії, легально працює, тоді Вам потрібна Віза дружини в Англію | Великобританію / spouse UK visa.

Якщо ж на даний момент Ви живете в цивільному шлюбі з громадянином Великобританії, плануєте переїхати жити до Англії, але поки що не хочете укладати шлюб, тоді Вам потрібно подавати документи на візу партнера / unmarried partner UK visa. Також в індивідуальних випадках можна подавати документи на візу одностатевого партнера / same sex partner UK visa (вартість і вимоги до документів по цим двом категоріям такі ж, як і по візі дружини в Англію).

Якщо Ваш чоловік має європейське громадянство, а саме є громадянином: Австрії, Бельгії, Болгарії, Кіпру, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Ісландії, Республіки Ірландії, Італії, Латвії, Ліхтенштейну, Литви, Люксембургу , Мальти, Королівства Нідерландів (Голландії), Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції чи Швейцарії і живе та працює у Великобританії, – в цьому випадку вам необхідно подаватися на візу EEA family permit.

В тому числі, якщо Ви тільки плануєте укласти шлюб, Вам потрібно звернутися за весільною візою в Англію або візою нареченої / нареченого в Англію.


Список документів для отримання візи дружини в Англію

Перелік документів від української сторони для візи дружини у Великобританію:

Документи про доходи, про стан банківського рахунку та інші документи, що підтверджують зв’язок з Україною, надавати не потрібно.

Для отримання Британської візи дружини від приймаючої сторони в Великобританії потрібно надати наступні документи:

Даний перелік документів не є остаточним, в кожному індивідуальному випадку він може варіюватися в залежності від ситуації. За детальною інформацією по документам на Британську візу дружини звертайтеся до нашого візового спеціаліста 063 59 58 501, 097 221 99 69


Вартість оформлення візи дружини в Англію / Великобританію

Консульський збір за візу дружини в Англію становить 1464 фунтів стерлінгів.

Додатково оплачується медичний збір в розмірі 200 фунтів в розрахунку на рік перебування.


Терміни оформлення візи дружини в Англію

Стандартні терміни розгляду документів по візі дружини в Англію до 90 днів (3 місяці).

Можна прискорити процес до 15 робочих днів.

Вартість такої послуги 645 євро, оплачується додатково до консульського і медичного збору. Дану послугу можна замовити на сайті Візового центру Посольства Великобританії.

Не залежно від оплати термінової послуги розгляду, візовий офіцер має право розглядати документи скільки буде потрібно. У такому випадку гроші, сплачені за термінову послугу розгляду документів не повертаються.


Терміни дії візи дружини в Англію

Стандартно віза дружини в Англію відкривається на 2,5 року.

Після отримання документів у візовому центрі Посольства Великобританії, віза  буде вклеєна на 1 місяць. Але турбуєватися не варто! Разом з документами Вам також відправлять лист із зазначенням адреси і правил отримання візи дружини у вигляді ID картки протягом 10-ти днів після переїзду в країну.

Для получения консультации звоните по номерам 063 59 58 501; 097 221 99 69
Или отправляйте запрос на электронный адрес info@prosto-visa.in.ua
Эта статья была полезной?
Помоги найти ее другим.


Поставь нам 5 звезд:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...